×

Jesteśmy rodzicami tak jak i Ty. I tak jak  Ty, chcemy dla naszych dzieci tego, co najlepsze, nowoczesne i rozwijające zdolności naszej pociechy. Oprócz dzieci kochamy również fotografię oraz wszelakie nowinki pojawiające się na świecie, dzięki którym życie staje się jeszcze bardziej przyjemne, a nasze dzieci dzięki nowinkom rozwijają swoje umiejętności. Nasze dzieci to nasza przyszłość dlatego zasługują wyłącznie na produkty najwyższej jakości oraz będące w 100% dla nich bezpieczne. Gadżetami uwielbiamy obdarowywać, wszystkich na których nam zależy.
Wszystkie gadżety są przez nas samych  testowane, a nasze dzieci to najlepsi recenzenci na świecie, jeśli im się nie spodoba to odpada :) Co nas wyróżnia?

Naprawdę ciekawy asortyment - sprawdź nas. Towary dostępne u nas są wyjątkowe - jak Twoje dziecko i Ty.

Szybka wysyłka – tak wiemy, że cierpliwość Twojego dziecka i Twoja jest ograniczona więc staramy się przygotować i wysłać towar jak najszybciej to możliwe

Bezpieczeństwo – nie chcemy Wam zaszkodzić, dlatego produkty oferowane u nas spełniają normy bezpieczeństwa

Zwroty – wiemy, że czasem Twoje dziecko może mieć inne zdanie, prezent może mu się nie spodobać dlatego macie aż 14 dni na zwrot – bez podawania powodu – nich to zostanie tajemnicą. Chcemy abyś był w 100% zadowolony/a z zakupu

Gwarancja – czasem może was ponieść podczas zabawy – jeżeli produkt zostanie uszkodzony z powodu jego wady u nas macie 12 miesięczną gwarancję.